Niebo Montany – Nora Roberts

POBIERZ
Już 2216 osoby pobrały tego Ebooka!

Bardzo często zastanawiamy się jaka książka będzie idealną na nadchodzący wieczór. Wychodząc naprzeciw temu problemowi z ogromną przyjemnością Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą pozycją, która znajduje się w naszym portalu. Tym razem będzie to powieść niesamowitej autorki, która sprawa która sprawia, że gatunek romansów to nie tylko opowieść o kobiecie i mężczyźnie. Jest to również idealna sfera by poruszyć tematy takie jak rodzina i jej wartości. Dlaczego Niebo Montany stało się międzynarodowym hitem, a jego autorka Nora Roberts jest jedną z najbardziej szanowanych i respektowanych pisarek w tej kategorii powieści? Odpowiedź nie jest tak prosta jak mogłaby się wydawać.

niebo montany w formacie pdf

Niebo Montany do pobrania w PDF

przycisk do pobrania książki niebo montany

Powodów dla których ta książka przez wielu czytelników oceniana jest bardzo wysoko jest zdecydowanie wiele. Jednym z nich jest fakt, że historia która została opowiedziana w niej bardzo często zachęca nas do refleksji nad własnym postępowaniem i własnym życiem. Warto zaznaczyć, że mat śmierci jest bardzo rzadko poruszanym tematem w książkach tego typu. Historia trzech sióstr, które mają okazję po raz pierwszy się poznać dopiero na pogrzebie swojego ojca jest na tyle nieprawdopodobna, że każda strona przeczytanej wciąga nas coraz bardziej w świat Nory Roberts.

Jeżeli jesteś osobą która nie lubi czytać nudnych książek to zdecydowanie niebo Montany jest idealnym tytułem dla Ciebie. Można również zaryzykować stwierdzenie, że jest to połączenie powieści sensacyjnej z romansem, powodem tego jest wątek kryminalny, który dodaje tytułowi dodatkowy dreszcz emocji.

Czy powieść Nory Roberts jest naprawdę wyjątkowa?

Opinie czytelników są bardzo pozytywne, czego powodem jest głównie fascynująca fabuła powieści. Nie jest to typowy romans, a siostry które uosabiają zupełnie inne typy charakteru. Mimo wszystko nie brakuje tutaj również przystojnych mężczyzn, którzy jak to zwykle sporo namieszają w relacjach sióstr. Książka doczekała się także ekranizacji, jednakże w odróżnieniu od powieści – nie spotkała się ona ze zbyt przychylnymi opiniami krytyków.

POBIERZ
Już 2216 osoby pobrały tego Ebooka!