Najdłuższa podróż

POBIERZ
Już 3220 osoby pobrały tego Ebooka!

Szukasz ciekawego romansu? Sprawdź już dziś Najdłuższa Podróż w PDF

Nicholas Sparks to autor, który znany jest z wielu bestsellerów, a szczególnie z powieści romantycznych. Tym razem zajmiemy się omówieniem PDFa Najdłuższa Podróż, jednej z nowszych powieści, jaką dla nas przygotował. Jest to tytuł, który premierę swoją na świecie miał w 2013 roku, więc prawie cztery lata temu. Do tej pory książka zyskała ogromną popularność i zgarnęła wiele nagród na całym świecie. W Polsce zyskała na rozgłosie dzięki adaptacji filmowej, która niecałe dwa lata temu pojawiła się na dużym ekranie i zdobyła serca wielu osób.

niesamowita książka w pdf

Najdłuższa Podróż, ebook przedstawiający niesamowitą historię

przycisk - pobierz lekture w pdf

Historia przedstawiona w PDFie Najdłuższa Podróż dzieli się tak naprawdę na dwie części – jedna to opowieść Iry, starszego wdowca, druga natomiast młodej dziewczyny, Sophii, która przeżywa rozstanie z chłopakiem. Podczas wypadku Ira zostaje uwięziony we wraku samochodu. Przypomina sobie wtedy swoje życie oraz miłość do nieżyjącej już żony. Z drugiej strony Nicholas Sparks serwuje nam opowieść o młodej kobiecie, która poznaje Luke’a. Pomimo dwóch różnych światów z jakich młodzi bohaterowie pochodzą, para zakochuje się w sobie i postanawia zmierzyć się z przeciwnościami losu. Z pozoru oddzielne historie, wkrótce okazują się powiązane ze sobą. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o fabule, przeczytaj książkę online Najdłuższa Podróż i dowiedz się jak te dwa wątki się ze sobą przeplatają!

Jak wytłumaczyć sukces książki autorstwa Sparksa?

Jeśli jesteście fanami powieści o zabarwieniu romantycznym, to z pewnością zdajecie sobie z wielkiego kunsztu Nicholasa Sparksa w tej dziedzinie. Większość książek, które zdobyły międzynarodowy rozgłos, to właśnie romanse. Autor ten jak żaden inny potrafi przedstawić więź między kochankami, pokazując nam jak właśnie chcielibyśmy, aby druga połówka nas kochała. Świetnie udaje się to również przedstawić w ekranizacjach, dzięki czemu nawet adaptacje są niezwykle udane. Recenzenci zdecydowanie pozytywnie oceniają Najdłuższą Podróż, zarówno w PDF jak i papierowej wersji. Poniżej możecie zobaczyć polski zwiastun ekranizacji.

POBIERZ
Już 3220 osoby pobrały tego Ebooka!

  1. Julcia 1 lutego 2018 at 21:16

    Najdłuższa podróż pdf to był strzał w przysłowiową dziesiątkę na te wieczorki pełne melancholijnej, deszczowej pogody <3