Wyznanie Crossa

POBIERZ
Już 2023 osoby pobrały tego Ebooka!

„Wyznanie Crossa” jest trzecią książką z serii Rozpalona autorstwa Sylvii Day. Jest ona topowym autorem New York Times, USA Today za ponad dwudzieścia nagradzanych powieści, przetłumaczonych na 41 języków. Jej książki są na pierwszych miejscach list bestsellerów w 28 krajach.

przycisk do pobrania książki orwell

Przez ostatnie trzy lata powieści Sylvii Day znalazły się w pierwszej dziesiątce bestsellerowych książek o światowej sprzedaży na koniec roku, czyniąc z niej jedną z najpoczytniejszych autorek na świecie. Jest nominowana do nagrody Goodreads Choice Award dla najlepszego autora, a jej twórczość została uhonorowana nagrodą Amazona.

Książka zaczyna się dokładnie tam, gdzie kończy się druga ksiązka z cyklu czyli, jak Eva i Giedeon muszą pogodzić się z faktem, że Giedeon zabił krzywdziciela Evy. Policja nie uznała Giedeona za podejrzanego, ale oboje są nadal zdenerwowani i postanawiają utrzymać swój związek w tajemnicy przed opinią publiczną, dopóki policja nie zdecyduje się odłożyć sprawy na półkę.

Światowe zjawisko fenomenu Sylvii Day trwa nadal, gdy Eva i Giedeon stają w obliczu demonów swojej przeszłości i przyjmują konsekwencje swoich obsesyjnych pragnień…

Chociaż relacje Ewy i Giedeona nie są idealne, to w książce wyraźnie widać, że oboje włożyli ogromny wysiłek w swój związek. Komunikacja wróciła! Rozmawiali o swoich problemach, zwracali się do siebie nawzajem, gdy byli zdenerwowani i nie siedzieli tam grając głupie “zgadnij, co myślę” , które są tak powszechne we współczesnych romansach. Eva i Gideon mają w stosunku do siebie to czyste, surowe, niezaprzeczalne uczucie, ale to też coś więcej.

Wyraźnie widać, jak atrakcyjna jest ta seria dla czytelników.

Po pierwsze, jest przystojny mężczyzna – Giedeon, który rekompensuje swoją wadliwą przeszłość (a czasami wadliwą ocenę) swoim nieskazitelnym wyglądem (i techniką łóżkową, sądząc po reakcjach Evy). Jest też zakręcona, nieprzejednana Eva, która rozpaczliwie pragnie niezależności (wszystkie jej dane dotyczące rodziców świadczą o tym, że są bardzo nadopiekuńczy). Z tym swoistym sprzężeniem niedoskonałości wydaje się, że oboje są dla siebie idealni pod względem seksualności.

Wyjątkowy Romans w PDF do pobrania

Nie wiadomo do końca, czy ich obsesja na punkcie siebie nawzajem, która sprawia, że czują się spełnionymi, jest zdrowa. To tak, jakby oboje chcieli się wzajemnie naprawić (co najczęściej próbują zrobić za pomocą seksu). Jednak podkreślić trzeba, że widać wyraźnie, iż nie mogą istnieć bez siebie. I czy czasem nie jest dziwne to, że śledzenie Ewy przez Giedeona jest zbyt wielką kontrolą i zbyt manipulacyjne?

Odpowiedź na to pytanie każdy z czytelników musi znaleźć sam. Jedno, co można podkreślić, to to, że książka wciąga już od pierwszych stron i powoduje, że nie można oderwać się od historii w niej przedstawionej. Nie należy zatem tracić czasu i należy szybko sięgnąć po tę książkę i chłonąć emocje i doznania.

Pomimo tego, że książka jest jedną z serii, nic nie stoi na przeszkodzie, aby czytać ją jako całkiem odrębną książkę. Można się śmiało założyć, że jeżeli ta książka przypadnie do gustu, to osoba, która nie czytała poprzednich części, z pewnością po nie sięgnie i nie będzie żałować.

POBIERZ
Już 2023 osoby pobrały tego Ebooka!