Poszła na całość

POBIERZ
Już 2289 osoby pobrały tego Ebooka!

Jeżeli poszukujesz książki idealnej do poczytania w ramach relaksu lub po prostu w wolnej chwili, wówczas pozycja autorstwa Meggin Cabot pod tytułem “Poszła na całość” zdecydowanie spełnia to kryterium. Jest to jedna z najbardziej charakterystycznych książek dla coraz popularniejszej kategorii literatury, jaką są romanse. Mimo historii, która na początku wydaje się prosta, poznając z biegiem czasu samą bohaterkę Lou, zostajemy wręcz “porwani” w jej świat.

Poszła na całość jako przedstawienie historii sukcesu i porażki

Zdecydowanie nie można nie zgodzić się z tą tezą. Lou była osobą, na której miejscu chciałoby znajdować się wiele kobiet. Osoba sukcesu, bogata, pewna siebie młoda kobieta, która zajmowała się tworzeniem niezapomnianych scenariuszy filmowych. Wszystko to co miała, straciła praktycznie z dnia na dzień. Problemy w związku z Brunem, problemy w pracy… to właśnie w tym momencie poznajemy naszą bohaterkę.

autorka książki meg kabot

Pobierz poszła na całość w pdf

przycisk do pobrania książki poszła na całość

Jest to książka, która mimo tego, że została wydana w 2006 roku nadal niesie aktualny przekaz. Nie jest to zdecydowanie jedna z tych, w których wszystko kończy się szczęśliwie. Nieprzewidywalność to słowo, które idealnie cechuje dzieło Meg Cabot. Czasem możemy odnieść wrażenie, że pech który dotknął Lou i jej historia może być przestrogą oraz okazją do rozmyślań nad swoim postępowaniem gdy osiągniemy sukces bądź stabilizację w życiu. Okazać się może, że problemy sercowe mają największy wpływ na to kim jesteśmy i kim się otaczamy w życiu.

Amerykański romans według Meg Cabot?

Wiadomym, faktem jest że USA to kraj, od którego zaczęła się wielka moda na książki z kategorii Romanse. Czy autorka, która napisała “Poszła na całość” przedstawiła w niej jednocześnie idealny scenariusz filmu? Wielu recenzentów zgadza się z tym faktem, przedstawiając dzieło Meg Cabot jako próbę autopromocji na rynku filmowym w Hollywood. Zobacz sama i pobierz poszła na całość w pdf, wciągnij się w niesamowitą historię Lou oraz Bruno i zostaw w komentarzu swoje przemyślenia. Poniżej zapraszamy was także do zapoznania się z fantastycznym wywiadem z autorką książki.

 

POBIERZ
Już 2289 osoby pobrały tego Ebooka!