Zarządzanie ryzykiem – niesamowita książka dla przedsiębiorców

POBIERZ
Już 1568 osoby pobrały tego Ebooka!

Książka autorstwa Krzysztofa Jajuga jest jednym z najlepszych źródeł wiedzy z kategorii zarządzania ryzykiem. Jedno z najnowszych wydań tego podręcznika zostało wydane w 2007 roku i dostępne jest w sprzedaży w księgarniach internetowych. Oprócz wielu narzędzi podanych przez autora i rozwiązań znajdziemy również obszerną informację dotyczącą standardu zarządzania ryzykiem ISO 3100.

Rozłożenie treści w książce, która jest podzielona na dwie części umożliwia czytelnikowi wybranie odpowiedniego działu, który odpowiada jego potrzebą. W spisie treści znajdują się działy takie jak:

 • Koncepcja ryzyka i proces zarządzania ryzykiem
 • Teoretyczne podstawy pomiaru ryzyka
 • Zarządzanie ryzykiem rynkowym
 • Zarządzanie ryzykiem kredytowym
 • Ryzyko w działalności bankowej
 • Ryzyko kredytowe w banku
 • Ryzyko operacyjne w banku

zarządzanie ryzykiem

Co wyróżnia książkę Zarządzanie ryzykiem Krzysztofa Jajuga?

Jest to jeden z najbardziej obszernych tytułów dostępnych na rynku. Omawiane są w niej aspekty, które powinien poznać każdy kto zarządza projektami w zespole. W pierwszej części tej literatury otrzymujemy informacje związane z  odpowiednimi narzędziami jednakże bez odniesienia do danego podmiotu. Druga część poświęcona jest zarządzaniu ryzykiem jednakże, w tym przypadku występuje odpowiednie odniesienie i porównanie trzech rodzajów podmiotów gospodarczych (bank, przedsiębiorstwo a także zakład ubezpieczeń).
Poniżej prezentujemy również film nawiązujący do tematyki

przycisk do pobrania książki zarządzanie ryzykiem

Proces zarządzania ryzykiem zgodny z ISO 31000:2009 — część I

Dlaczego ta książka zyskała taką popularność?

Zdecydowanie powodem popularności tej książki jest bezprecedensowy, rzeczowy i konkretny opis konkretnych problemów i jego rozwiązań. Należy wspomnieć iż sam autor (Krzysztof Jajug) jest wybitnym specjalistą z dzieciny zarządzania ryzykiem. Książka Jajuga została nagrodzona trzecim stopniem w jednym renomowanym konkursie PTE. Zarządzanie ryzykiem pdf to zasób, który dostępny jest do pobrania dzięki naszemu serwisowi. Warto zaznaczyć, iż tego ebooka powinny przeczytać również osoby, które interesuje zarządzanie ryzykiem kredytowym. Za pomocą metod opisanych w materiale zdecydowanie można zminimalizować je do minimum.

Źródło zdjęcia okładki: pwn.pl

POBIERZ
Już 1568 osoby pobrały tego Ebooka!

 1. Stefan 27 lutego 2018 at 20:54

  Ta Wasza propozycja zarządzanie ryzykiem jajuga pdf uratowała mi skórę – wiedziałem, jak podjąć się sporej pożyczki na rozruch interesu… Dziękuję!

 2. MalcolmX 27 lutego 2018 at 20:55

  Po wykonaniu weryfikacji, która na chomikuj wyskakuje po przekierowaniu normalnie Wam pobrało plik?

  • Włodzimierz 27 lutego 2018 at 20:57

   Tak “MalcolmX” – jak wszystko zrobisz zgodnie z krokami podanymi w etapach weryfikacji – otwiera się opcja downloadu ebooka. Dobra rada na przyszłość – wcale nie tak trudno czytać instrukcje “krok po kroku”…

   • MALCOLMX 27 lutego 2018 at 20:59

    Nie chodzi o brak zrozumienia instrukcji, po prostu wolałem się upewnić, czy normalnie pobiera… Doprawdy – zbędna zgryźliwość.