Książka osobliwy dom Pani Peregrine

POBIERZ
Już 2499 osoby pobrały tego Ebooka!

Znajdą się tu fani młodzieżowego fantasy? Miejmy nadzieję, bo oto Osobliwy Dom Pani Peregrine w PDF!

W dzisiejszych czasach znaleźć możemy bardzo dużo książek fantastycznych oraz powieści, które zabrać nas mogą do niespotykanego i niezwykle unikalnego świata. W przypadku utworu napisanego przez debiutanta Ransoma Riggsa, otrzymaliśmy tutaj genialne połączenie fotografii oraz malowniczych zdjęć, które prowadzą nas ku niesamowicie barwnej, a zarazem strasznej przygodzie. Oryginalne wydanie pojawiło się już w 2011 roku, ale książka przełożona została dopiero w 2012 roku przez Małgorzatę Hesko-Kołodzińską. Jeśli pragniecie przeczytać jeden z najlepszych utworów dla młodzieży, to zachęcamy do skorzystania z Osobliwy Dom Peregrine w formie PDF!

klip filmu osobliwy dom pani peregrine

Osobliwy Dom Peregrine – o czym opowiada historia?

Jak wspomnieliśmy na początku, powieść ta charakteryzuje się dosyć interesującym i niespotykanym podejściem. Na samym początku, książka miała bazować na fotografiach z kolekcji samego autora. Pomysł ten spodobał się wydawcom, lecz postanowili ukierunkować go w delikatnie innym kierunku. Dzięki temu otrzymaliśmy świetną historię młodzieńca o imieniu Jacob, który postanawia wykorzystać stare zdjęcia dziadka oraz jego historię do odnalezienia odpowiedzi na pytanie kim naprawdę był jego dziadek. Gdy dociera do Walii, rozumie, że wszystkie bajki, o których opowiadał mu w dzieciństwie były prawdą. Jeśli uważasz ten krótki opis za interesujący, to z pewnością zachwycą cię pięknie zarysowane postacie, niesamowite widoki oraz charakterystyczne dla tej powieści fotografie!

przycisk do pobrania

Ebook osobliwy Dom Peregrine oraz recenzja

Dzięki przekonwertowaniu Osobliwy Dom Peregrine na PDF, utwór okazał się bardzo łatwy w odbiorze. Pozwoliło to nam skupić się na ważniejszych aspektach. Spoglądając na inne powieści fantastyczne, nie trudno zauważyć pewnych podobieństw. Nie oznacza to jednak, że jest to kolejna historia, która nie zaskoczy nas niczym interesującym. Najważniejsze w książce są poniższe fakty:

 • Prawdę powiedziawszy, cały świat, do jakiego zabiera nas autor, jest jedyny w swoim rodzaju i dostarcza nam niespotykanych wrażeń.
 • Nie znajdziemy tutaj przetartych schematów, które powoli zaczęły nas nużyć.

Jeśli chcielibyście sprawdzić tę książkę, skorzystajcie z ebooka online Osobliwy Dom Peregrine i już dziś zacznijcie przygodę z tą piękną opowieścią!

Zobacz także książkę w wersji audiobook!

Wersja ta jest zdecydowanie wygodną podczas podróży samochodem czy w trasie do szkoły lub uczelni. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się również z tą wersją.

POBIERZ
Już 2499 osoby pobrały tego Ebooka!

 1. Marcia506 27 lutego 2018 at 23:47

  Bardzo fajna książka, uwielbiam takie klimaty nawiązujące do fantasy. Pisana prostym językiem dostępnym dla młodzieży.

 2. Arek.S. 1 marca 2018 at 20:17

  Ciekawa książka, uwielbiam czytać zwłaszcza takie jak ta – gdzie akcja zmienia się z każdą kartką. Co więcej – nie spodziewałem się, że zaraz po przeczytaniu tej książki będę szukał pozostałych tytułów wydanych przez tą autorkę 🙂

 3. alitka1344 1 marca 2018 at 20:22

  Czy to normalne, że jak klikam “pobierz” na chomikuj to wyświetla się by podać numer telefonu? Pomocy 🙁

  • AREK.S. 1 marca 2018 at 20:32

   @Alitka1344 tak trzeba podać numer ale potem normalnie pobiera. Mi zadziałało. No i daj znać o swojej recenzji jak przeczytasz bo ciekaw jestem kobiecego punktu widzenia 😀

 4. Michał 1 marca 2018 at 20:35

  Powiem szczerze, że wersję w PDF zacząłem czytać, ale doszedłem chyba tylko do połowy a potem leciałem z audiobooków. Bardzo dobra rzecz dla kierowców, którzy np. chcą sobie posłuchać książki zamiast radia w samochodzie jak się do pracy jedzie. Pozdrawiam!