Książka King T.M. Frazier

POBIERZ
Już 1710 osoby pobrały tego Ebooka!

Jedna z najlepiej zapowiadających się książek autorstwa Frazier T.M. pod tytułem King.

Dlaczego ta książka zdecydowanie zasługuje na uznanie? Cechuje ją nie tylko ciągła akcja, ale też niejakie “wymuszenie” chęci czytania kolejnego rozdziału za pomocą umiejętnie budowanego napięcia. Zdecydowanie King to pozycja, która sprawia, że staramy się postawić na miejscu bohaterów biorących w niej udział.

tm-king-baner-frazier

King – Frazier T.M. do pobierz w PDF

przycisk do pobrania książki king frazier

Książka, która opowiada o dziejach niezwykłych bohaterów, jakimi są King oraz Doe. Przedstawia historię ich spotkania oraz losów, które przeplatają się nawzajem podczas ich poznania. Okazuje się, że mimo wszystko osoby – o zupełnie odmiennych charakterach, przyciągają się w sposób niesamowicie opisany przez autora. Często właśnie możemy odczuć, że bohaterowie kierują się wyłącznie uczuciem.

Książka zachęcająca do refleksji

Ona, jako osoba, która straciła całkowicie pamięć oraz walczy o każdy kolejny dzień. Pobierz książkę King autorstwa wybitnej autorki jaką jest Frazier T.M. i sprawdź, czy faktycznie jej ciągłość i niesamowicie prowadzona narracja zasługuje na pełne uznanie wśród odbiorców znajdujących się na całym świecie. Ciekawych zostawiamy także z krótką i treściwą recenzją tej książki.

POBIERZ
Już 1710 osoby pobrały tego Ebooka!

  1. Paula 28 listopada 2017 at 20:32

    Dla mnie książka King T.M. Frazier to pierwsza z pozycji tej autorki, która od razu mnie “kupiła”. Po jej lekturze – zabrałam się za inne i od razu wiedziałam, że będę miała nową autorkę w panteonie moich ulubienic <3

  2. Beata82 28 listopada 2017 at 20:34

    Dziękuję pięknie za ten pdf King – świetna książka, przy której spędziłam naprawdę miłe chwile. Zostawiam Wam like’a na facebooku i liczę na więcej takich propozycji na stronie!

  3. Literatka 28 listopada 2017 at 20:37

    Książka Pani Frazier była warta poświęconego czasu, choć muszę przyznać, że nie jest to najlepszy tytuł tej autorki. Niemniej jednak – polecam przeczytać, zwłaszcza fankom jej stylu 😉