Kadry i płace 2017

POBIERZ
Już 2661 osoby pobrały tego Ebooka!

Dla kogo dedykowany jest ten ebook?

Książka kadry i płace to podręcznik, którego wartość doceni każdy pracownik działu finansowego lub kadrowego, niezależnie od stopnia jego zaawansowania. Prosta i przejrzysta struktura pozwala szybko odnaleźć interesujące nas zagadnienia, odciążając nas z długiego przeszukiwania Sieci w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania. Zaprezentowane w niej są zarówno podstawowe zagadnienia dotyczące wyliczania wynagrodzeń, jak również opisy rzeczywisty, trudnych sytuacji, wraz z propozycjami ich rozwiązania.

Dlaczego warto pobrać kadry i płace pdf 2017?

przycisk do pobrania książki kadry i płace z 2017 roku

Wersja prezentowana na naszej stronie posiada aktualizacje, związane ze zmianami różnorodnych przepisów, do których zaliczyć można między innymi:

 • zmiany wynikające z wprowadzenia obowiązującej stawki minimalnej w ramach pracy godzinowej na umowach o zlecenie oraz świadczeń w zakresie usług
 • opis zmian, które obowiązują w aktualnie wystawianych świadectwach pracy, wraz z prezentacją sposobu ich tworzenia
 • obszerne informacje dotyczące wdrożonych do ustawy dotyczącej systemu ubezpieczeń społecznych oraz Kodeksu Pracy zmian.

Zapraszamy także do zapoznania się z wideo:

 

POBIERZ
Już 2661 osoby pobrały tego Ebooka!

 1. Weronika 28 listopada 2017 at 18:40

  Kadry i płace książka przydała mi się ostatnio bardzo podczas stosunkowo niedawno dokonanego przebranżowienia i umożliwiła powrót do “finansówki” związanej z moim wykształceniem. Z tego powodu – wielkie dzięki za udostępnienie! Pozdrawiam, Weronika

 2. Kazimierz 28 listopada 2017 at 18:43

  Czy ten kadry i płace pdf są dobre do kształcenia się w kierunku zawodów powiązanych z książką?

  • marko3 28 listopada 2017 at 18:50

   Nie jest to podręcznik do nauki, a raczej wydanie książki w formie pomocy dla osób pracujących już/starających się o pracę w wymienionych na początku wpisu zawodach.

 3. Liczykrupa 28 listopada 2017 at 18:47

  Bardzo dobra pomoc odnalezieniu się w gąszczu przepisów – kadry i płace 2017 książka pdf moim zdaniem to jedna z tych lektur branżowych, które bez wątpienia warto posiadać na swoim dysku, choćby tylko dla odświeżenia posiadanej wiedzy.