Książka Julie Kenner uwolnij mnie

POBIERZ
Już 1982 osoby pobrały tego Ebooka!

Jej historia zaczęła się na długo przed rozpoczęciem pracy w The Sky Launch…

Jedyną nagrodą, jaką Gwen Anders dostała od dzieciństwa, była gruba skóra i twarde serce. Jest zadowolona z codziennej pracy w najwyższej klasy klubie nocnym w Nowym Jorku – osiemdziesiątym ósmym piętrze. Nie jest jednak zbyt radosna. W sumie – i tak w szczęście nie wierzy.  Potem poznaje J.C.

uwolnij mnie ksiazka w pdf

Unikatowy romans do pobrania w PDF

Bogaty, rozmawiający z polotem erudyta – playboy jest najseksowniejszym mężczyzną, z jakim kiedykolwiek zetknęła się Gwen, ale nie interesuje jej lśniący nocą lateks. Wkrótce tragedia rodzinna popycha ją na skraj życiowej krawędzi, a wówczas to J.C. był tam obok, aby nauczyć ją nowej metody przetrwania, opartej na następujących po sobie pierwotnych pragnieniach i sposobie ich gaszenia. Jego lekcje wymagają od niej porzucenia stałej potrzeby kontroli swojego życia. Jej starannie zbudowane zdystansowanie jest stopniowo zacierane.

przycisk do pobrania książki dzieci z bullerbyn

Zaskakujący rozwój akcji i ciągła akcja

Gwen odkrywa, że poza jej więzieniem istnieje piękny świat. Wolność jest ekscytująca i zarazem przerażająca. Kiedy zaczyna coś odczuwać do J.C., obawia się o swoje serce. Tym bardziej, że zdaje sobie sprawę z tego, że i on ma własne tajemnice. Tajemnice, które nie chcą go uwolnić.

Tę książkę można czytać jako niezależna pozycja lub wraz z całą trylogią – w obu przypadkach jest rewelacyjna!

 

POBIERZ
Już 1982 osoby pobrały tego Ebooka!