Manwhore tom 4 – Womanizer

POBIERZ
Już 2811 osoby pobrały tego Ebooka!

Książka Manwhore Womanizer Tom 4 to ostatnia część kultowej serii autorstwa Evans Katy. Opowiada ona o historii Callana Carmichael oraz Olivii Roth. Czym może zakończyć się spontaniczny romans? Okazuje się, że może przerodzić się w ogromne uczucie, które połączy tych dwoje na dłużej.

manwhore z książki

Pobierz Tom 4 Manwhore Womanizer w PDF

przycisk do pobrania książki manwhore womanizer
Seria, która podbiła serce i umysł wielu czytelniczek na całym świecie, najnowszy oraz jednocześnie ostatni tom opowiadań. Historia, która sprawia że każdy kolejny czyta się coraz szybciej a odłożenie książki staje się coraz trudniejsze. W porównaniu do poprzednich części w tomie 4 zdecydowanie wydarzenia z fabuły dzieją się bardzo szybko oraz nieprzewidywalnie.

Najlepszy tom z serii Manwhore?

To właśnie zaskakujący rozwój wydarzeń jest tym co cechuje najszczególniej autorkę Evans Katy. Z tego powodu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z historią dwojga, młodych ludzi – biznesmena oraz mężczyzny, który lubi poznawać kobiety “na jedną noc” oraz młodej a także ambitnej Olivii, której życie się zmienia gdy dostała okazję poznać szefa firmy, w której znalazła zatrudnienie.

POBIERZ
Już 2811 osoby pobrały tego Ebooka!

  1. Kreolka 28 listopada 2017 at 21:50

    Womanizer to chyba najlepsza jak dotąd część cyklu Evans Katy w mojej opinii <3 Dziękuję za wrzucenie!

  2. Gabryś 28 listopada 2017 at 21:54

    Z kolei moim zdaniem Manwhore Womanizer wcale nie jest aż tak powalający jak twierdzi Przedmówczyni, dużo lepsza (chyba w sumie jak dotąd – najlepsza) była druga część serii. Oczywiście to tylko moje zdanie 😉 Jak dla mnie – nie łapie się na “podium”. Niemniej jednak liczę na to, że kolejne będą jeszcze lepsze, niż dwójka 😉