CD Reiss – gry małżeńskie

POBIERZ
Już 1588 osoby pobrały tego Ebooka!

CD Reiss zmienia reguły, wytyczając nowe szlaki w tej powieści o rozpadającym się małżeństwie. Daje nam postacie, z którymi możemy się utożsamiać. Wchodzimy w ich skórę i głowy by czuć ich radość, ból, gniew czy smutek. Nie jest to powieść romantyczna – to brutalna historia miłosna. Pełna niechlujnej, uradowanej, karzącej, zniewalającej miłości. Ten będzie tkwiło w twojej głowie przez tygodnie. Tak wiele nieporozumień i utraconych połączeń.

Spotykamy Adama Steinbecka w najgorszym dniu jego życia – jego żona i partner handlowy, Diana McNeill-Barnes, kończy małżeństwo notatką na blacie. Brak konfrontacji. Po prostu “Już cię nie kocham” – mimo niesamowitego wtorkowego nocnego seksu. Ponieważ jego życiu grozi załamanie emocjonalne, szuka schronienia w życiu, które opuścił pięć lat wcześniej. Adam jest zdeterminowany i zostawił wszystko za sobą, kiedy poznał Dianę, poświęcając się życiu składającego się z niesamowitego seksu z kobietą, którą kochał. Ale to nie była jego jedyna tajemnica.

przycisk do pobrania książki orwell

Gorąca książka z gorącą fabułą do pobrania w PDF

CD Reiss jest mistrzynią, jeśli chodzi o męski punkt widzenia, a Adam Steinbeck nie jest tu wyjątkiem. Żyjemy w jego głowie i sercu, gdy próbuje znaleźć sposób na przetrwanie dewastujących słów Diany. Oni byli idealną parą. Diana była intrygantką i marzycielką. Adam był tym, który sprawiał że wszystko działało. Nie ma wątpliwości – Adam jest człowiekiem z planem i nigdy nie zapomina o jego realizacji. Plan przetrwania, który obejmuje 30 dni w domu zabaw w Montauku.

Po przyjeździe do Montauka i ustaleniu zasad gry, punkt widzenia przenosi się na Dianę, małą kochankę Adama. Gdyby zwrócił uwagę na symbolikę, wiedziałby, że Diana jest również boginią księżyca, magii i wolności seksualnej. Historia przebudzenia seksualnego i emocjonalnego Diany jest piękna i poruszająca, odkrywając się na nowo jako kobieta, żona, partner, kochanek i córka. Decyduje się zagrać w grę, aby wygrać – nie zdając sobie sprawy z tego, o co walczy. Musi walczyć z przeszłością, której nie rozumie, a siły zewnętrzne kuszą Adama do życia, które pozostawił. Życie w którym nie ma dla niej miejsca. A może jest?

Zwieńczenie poziomu autorki na kartkach książki

Jak zawsze, proza pani Reiss jest szczera, elegancka i liryczna. Jej poetycki erotyzm ukazuje emocjonalną brutalność wnika do serca, pozostawiając po sobie głęboką ranę.   Gry małżeńskie, w swojej istocie, jest o maskach które nosimy w naszych poszukiwaniach miłości i jak te maski zmieniają nas. Pozwalają nam ukryć się przed sobą, i zmienić naszą miłość. Chodzi również o to, co się stanie, gdy w końcu zdejmiemy te maski i będziemy musieli zdecydować, czy podoba nam się to, co widzimy w lustrze i widzimy w naszym partnerze.

POBIERZ
Już 1588 osoby pobrały tego Ebooka!